پنج‌شنبه, 6 ارديبهشت 1397

پیوندهای مفید


فهرست


ساعت

پنج‌شنبه, 6 ارديبهشت 1397


Login

نام کاربري:
کلمه عبور:
ورود به سيستم
ثبت نام
کد عبور خود را فراموش کرده ام


جزئیات و نحوه ثبت نام طرح توسعه کشاورزی

جزئیات و نحوه ثبت نام در طرح توسعه کشاورزی

هیات وزیران در جلسه مورخ 20/9/1390 بنا به پیشنهاد ریاست محترم جمهوری و به منظور توسعه توان تولید و ایجاد ظرفیتهای بیشتر اشتغال در بخش کشاورزی تشکیل کارگروه توسعه بخش کشاورزی را ابلاغ نمودند.
این کارگروه در مرکز به ریاست رییس جمهور تشکیل و در خصوص هماهنگی بین هیات وزیران در زمینه های مختلف در جهت توسعه بخش کشاورزی و صدور دستورالعملهای اجرایی اقدام می نماید. 
ستاد اجرایی توسعه بخش کشاورزی در هر استان به منظور اجرای مصوبات کارگروه توسعه بخش کشاورزی به ریاست استاندار، رییس سازمان جهاد کشاورزی (دبیر ستاد) و روسای ادارات مربوطه تشکیل میگردد و همچنین در شهرستانها نیز ستاد اجرایی توسعه بخش کشاورزی شهرستان به ریاست فرماندار و دبیری مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و سایر مدیران متناظر شهرستان تشکیل می شود.
بر اساس مصوبه اولین جلسه کارگروه سازمان جنگلها و مرتع و ابخیزداری کشور موظف به استعدادیابی و تحویل زمینهای اراضی ملی به متقاضیان با اولویت کارشناسان کشاورزی جویای کار و ساکنین مناطق روستایی فاقد زمین و یا کم زمین شده است. تحویل زمین در قالب قراردادهای اجاره 99 ساله خواهد بود که متقاضیان موظف به اجرای طرح در آن با استفاده از تسهیلات دولتی و سرمایه گذاری شخصی خواهند بود. طرح های تولیدی در دست اقدام و یا تکمیل نشده نیز در اولویت تخصیص تسهیلات قرار دارد.
در اجرای این طرح وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف به ثبت نام از متقاضیان و ایجاد شرکتهای تعاونی مهر کشاورزی تولیدی خدمات فنی و مشاوره ای شده است.
متقاضیان استفاده از تسهیلات طرح توسعه کشاورزی می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام متقاضیان اشتغال در بخش کشاوزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به آدرس tkm.mcls.gov.ir نسبت به دریافت کد رهگیری اقدام و با در دست داشتن مدارک شناسایی و کد رهگیری به اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و یا مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه نمایند .
ستاد اطلاع رسانی طرح توسعه کشاورزی شهرستان جوانرود مستقر در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بوده و آماده راهنمایی چهره به چهره و ارائه مشاوره لازم در این خصوص می باشد .


ارتباط با ما

نشانی : جوانرود - خیابان حمزه - مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان جوانرود
پست الکترونیک مدیر ساب پورتال :
jkjavanrod@gmail.com
تلفن : 46222850-083و 46222950-083فاکس : 46223666-083


خدمات الکترونیک


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکاربران حاضر در سایت چاپ...راهنما...

تعداد کاربران شناخته نشده (40)
تعداد کاربران شناخته شده (1)
  • aeine

  • DOURAN Portal V4.0.0.0

    V4.0.0.0